PelėdžiukoPelėdžiukas2

Pelėdžiukas3Pelėdžiukas4
________________________________________________________________________               

Šių metų birželio 23 d. 10 val. įstaigos kiemelyje įvyko Joninių pramoga „Suraskime paparčio žiedą“.

Jonines          Jonines 2 

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1381

 ______________________________________________________________________

     „Boružiukų“ gr., „Skruzdėliukų“ gr., „Voriukų“ gr. vaikai dalyvavo sostinės vaikų piešinių konkurse „Aš keliauju po pasaulį“.

       Ugnė Šiškevičiūtė („Skruzdėliukų“ gr.) tapo šio konkurso laureate. Ugnei įteiktas diplomas už pristatytą originaliausią konkursinį darbą sostinės vaikų piešinių konkurse „Aš keliauju po pasaulį“.

                                         SAM_3600

        Visiems konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai už dalyvavimą.

                    SAM_3596         Ievai

SAM_3601           SAM_3598

Konkurso dalyvių piešiniai       

 SAM_3102 SAM_3100

SAM_3099 SAM_3098

SAM_3097 SAM_3096

                                SAM_3101

___________________________________________________________________

Gegužės 30 d. įstaigos kieme vyko šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Vaikų diena   Vaiku diena2

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1335

__________________________________________________________________

2014 mgegužės  19 d. (pirmadienį) įvyko 1-4 klasių Šauniausio „Pelėdžiuko“ konkursas“.

 

Šauniausias pel

Sveikiname visus konkurso dalyvius, kurie puikiai įvykdė visas užduotis aikštelėse:

- ,,Dainuok dainelę”;

- ,,Sportas”;

- ,,Patarlės ir priežodžiai”;

- ,,Lėlių šalyje”;

- ,, Saugumo ABC”;

- ,,Užsienio kalbų kambarėlyje”;

- ,,Mažasis dizaineris“;

- ,,Įdomieji  kryžiažodžiai“;

- ,,Rišlusis  pasakojimas“;

- ,,Gimtinės takeliu“;

- ,,Mįslės“.

Šauniausiais pelėdžiukais tapo:

Arnas Radzevičius (1a kl.),

Goda Panavaitė (1a kl.),

Ieva Zinkevičiūtė (2a kl.),

Valentinas Šamatovičius (2a kl.),

Kasparas Savickis (3a kl.),

Edvinas Rudys (3a kl.),

Gerda Simanavičiūtė (4a kl.),

Kostas Kalibatas (4a kl.).

Daugiau konkurso akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1323

_____________________________________________________________

Gegužės 8 d. 12.00 val. įvyko konkursas „Pelėdžiuko balsas-2“.

Pelėdžiuko balsas  Pelėdžiuko balsas 2

Ačiū visiems dalyviams už šaunius pasirodymus.

Konkurso programa Pelėdžiuko balsas-2 lankstinukas

Daugiau konkurso akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1316

______________________________________________________________

Dėmesio!

        2013 m. rugsėjo mėnesį mūsų įstaigos 3a ir 4a klasių mokiniai bei jų mokytojos dalyvavo akcijoje ,,Draugiška kuprinė", kurią jau trečią kartą Vilniaus bendrojo lavinimo mokyklose organizavo Vilniaus Visuomenės sveikatos centras.

          Kviečiame susipažinti su akcijos rezultatais: draugiska kuprine 2013 ataskaita

___________________________________________________________________

„Boružiukų“ gr., „Skruzdėliukų“ gr., „Voriukų“ gr. vaikai dalyvavavo sostinės vaikų piešinių konkurse „Aš keliauju po pasaulį“.

SAM_3096SAM_3097

SAM_3098SAM_3099

SAM_3101SAM_3102

SAM_3100

_________________________________________________________________

Dėkojame visiems dalyvavusiems

šeimos meno projekte

„Skėtis mamai“.

Skėčiai

Daugiau skėčių: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1288

________________________________________________________________

Š.m. balandžio 22 d. (antradienį) 10.00 val. įvyko Velykinė pramoga

„Rieda, rieda margučiai“.

Šiame renginyje dalyvavo Grigiškių etnografinis ansamblis ,,Šaltinėlis“.

SAM_29191

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1272

      ___________________________________________________________     

                                                                VILNIAUS  SAVIVALDYBĖS

GRIGIŠKIŲ DARŽELIS-MOKYKLA  ,,PELĖDŽIUKAS”                

                                                                                                    

RENGINIŲ PLANAS

2013-2014 M.M

   

G E G U Ž Ė

Eil.

Nr.

Darbo turinys

 

Atsakingi asmenys

Dalyviai

1.

 

Šeimos meno projektas

 ,,Skėtis mamai“ (gegužės 5 d. ).

Auklėtojos, mokytojos

Grupių/klasių bendruomenės

2.

1-4 klasių mokinių Tėvų diena

(gegužės 5 d. 16.00-19.00 val.)..

1-4 klasių mokytojos, logopedė Ž.Cipkuvienė, direktorė R.Prevelienė, pavaduotoja  S.Urbanavičienė

1-4 klasių mokinių tėveliai

3.

Parodomoji Fitneso programa mokiniams

(gegužės 6 d. 10.00 val., sporto salėje).

Sporto būrelio trenerė E.Vitkauskienė

1-4 klasės

4.

 

Choro renginys  ,,Pelėdžiuko balsas-2“

(gegužės 8 d. 12.00 val.).

Choro vadovė D.Umbrasienė

1-4 klasės

5.

 

Drakoniuko teatro spektaklis ,,Vabalo Džojaus nuotykiai“

(gegužės  16 d. 12.00 val.).

Pavaduotoja S.Urbanavičienė

Grupės/klasės

6.

Šauniausio „pelėdžiuko“ konkursas

(gegužės 19 d. 9.00-13.00 val.).

 

1-4 klasių mokytojos, direktorė R.Prevelienė, pavaduotoja  S.Urbanavičienė

1-4 klasės

 

 

 

7.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  vaikų Tėvelių dienos (gegužės 19-23 d.).

Auklėtojos,  meninio ugdymo pedagogė D.Umbrasienė, logopedė Ž.Cipkuvienė, direktorė R.Prevelienė, pavaduotoja  S.Urbanavičienė

Tėveliai

8.

 Parodomoji Fitneso programa sporto būrelį lankančių vaikų tėveliams

(gegužės 22 d. 14.00-16.00 val.).

Sporto būrelio trenerė E.Vitkauskienė

Tėveliai

9.

 

Grupės/klasės  renginys Šeimai

(Žr. lentelę ,,Grupių/klasių renginių  Šeimai grafikas“).

Auklėtojos, mokytojos

Grupių/klasių bendruomenės

10.

Kvadrato varžybos

(gegužės  28 d.).

Mokytojos: A.Sinkevičiūtė, I.Abucevičienė

1-4 klasės

 

11.

Dailės darbų paroda.

 

Mokytojos: I.Abucevičienė, R.Petkuvienė

3-4 klasės

 

12.

Mokslo metų baigimo šventė

1-4 kl. mokiniams

(gegužės 30 d. 10.00 val.).

 

Mokytojos: R.Petkuvienė, I.Abucevičienė, D.Umbrasienė direktorė R.Prevelienė,  pavaduotoja  ugdymui S.Urbanavičienė

1-4 klasės

 

13.

Pramoga ,,Vaikyste, nusijuok“,

skirta Tarptautinei vaikų Gynimo dienai

(gegužės 30 d. 11.00 val. įstaigos kieme, dalyvauja ugdytinių šokių būrelis-vadovė V.Abrutytė, koncertuoja Grigiškių jaunųjų gitaristų ansamblis              – vadovė Ryna  K.).

Auklėtojos, meninio ugdymo pedagogė D.Umbrasienė

 

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės

14.

Susitikimas su būsimų 5-tokų auklėtojomis Grigiškių Šviesos gimnazijoje

(gegužės 13 d. 13.00 val.).

 

Mokytoja Rima Petkuvienė

4 klasė

15.

1-2 kl. paskaita apie saugų  elgesį

(gegužės 22 d.)

 

Pavaduotoja ugdymui Sigita Urbanavičienė

1-2 klasės

16.

Priešmokyklinio ugdymo grupės išvyka  gegužės 21 d. (Trakai-Jovariškės)

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Beata Ligeikienė, auklėtoja Margarita Cibulskienė

Priešmokyklinio ugdymo grupės kolektyvas

17.

Tarptautinio poezijos festivalio renginys Grigiškių kultūros centre  gegužės 21 d. 12.00 val. – poezijos popietė vaikams

,,Poezijos paukštę  prisijaukinsiu“, skirta  poeto Anzelmo Matučio atminimui (dalyvauja poeto sūnus poetas  V.Matulevičius, poetė R.Skučaitė  ir kt.).

Mokytojos: Danutė Umbrasienė, Irena Abucevičienė, pavaduotoja ugdymui Sigita Urbanavičienė

1-4 klasės

18.

3-4 klasių išvyka į Anykščius  gegužės 27 d.

Mokytojos: Irena Abucevičienė, Rima Petkuvienė

3-4 klasės

19.

1-2 klasių išvyka į Kernavę gegužės

29 d.

Mokytojos: Laimutė Radzevičiūtė, Aldona Sinkevičiūtė

1-2 klasės

 

  

____________________________________________________________________

Vilniaus savivaldybės

 Grigiškių darželio-mokyklos ,,Pelėdžiukas“

              Grupių/klasių 

RENGINIŲ   ŠEIMAI    GRAFIKAS

2014 m. gegužė

Eil. nr.

GRUPĖ/KLASĖ

Renginys Šeimai

Mėnuo/diena/valanda

1.

4a klasė

 

Gegužės 7 d. 18.00 val.

2.

2a klasė

 

Gegužės 7 d. 18.30 val.

3.

,,Drugeliai“

 

Gegužės 8 d. 16.30 val.

4.

,,Šimtakojai“

Gegužės 8 d. 17.00 val.

 

5.

3a klasė

Gegužės 8 d. 18.00 val.

 

6.

,,Boružiukai“

 

Gegužės 15 d. 16.30 val.

 

7.

,,Žiogeliai“

 

Gegužės 15 d. 17.00 val.

 

8.

,,Bitutės“

Gegužės 15 d. 17.30 val.

 

9.

,,Voriukai“

 

Gegužės 22 d. 17.00 val.

 

10.

1a klasė

 

Gegužės 22 d. 18.00 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________________

      Nuoširdžiai sveikiname Adomą Kryžanauską (2a kl.) ir Kasparą Savickį (3a kl.) – tarptautinėje Gamtos Kengūroje jie puikiai atliko užduotis ir laimėjo Oranžinės Kengūros diplomus.

                      Nuoširdžiai sveikiname Akvilę Ruginytę (4a kl.) ir Kostą Kalibatą, (4a) – tarptautinėje Gamtos Kengūroje jie puikiai atliko užduotis ir laimėjo Auksinės Kengūros diplomus.        

                      Nuoširdžiai sveikiname Akvilę Ruginytę (4a kl.) – tarptautinėje Kalbų Kengūroje ji puikiai atliko užduotis ir laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą.

                      Pastaba. Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų baigiamajame renginyje-šventiniame koncerte, kuris įvyks gegužės 19 d.  12.00 val. Vilniuje, SIEMENS ARENOJE šiems mokiniams bus įteikti diplomai, o visiems dalyvavusiems – padėkos raštai.

____________________________________________________________________

Priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių spektaklių akimirkos

 

„Boružiukų“ gr. „Murzini paršiukai“

Boružiukai

 Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1141

„Drugelių“ gr. „Mįslių skrynelė“

dRUGELIŲ

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1144

„Žiogelių“ gr. „Kaip šuo sau draugo ieškojo“

SAM_1960

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1147

„Šimtakojų“ gr. „Zuikis Puikis"

Šimtakojai

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1146

„Bitučių“ gr. „Peliukų mokykla“

Bitučių

 Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1145

,,Voriukų" gr. ,,Kiškių trobelė"

 Voriukų

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1162

1-4 klasių spektaklių akimirkos

 

1a kl. ,,Grybų karas"

1a

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1163

2a kl. „Lapės gudrumėliai“

2a

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1166

3a „Plaštakės diena“

3a

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1164

4a „Jurgio Paketurio klajonės“

4a

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1165

Tėvelių grupės spektaklis ,,Šokoladinė višta"

Tėvelių gr.

 

 

 

 

 

 

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1170

Kitų įstaigų pasirodymai

Grigiškių kultūros centro ,,Vizija" spektaklis ,,Dvare"

Vizija

Daugiau akimirkų:http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1187

Vilniaus d/m ,,Aušra" spektaklis ,,Žiemos pasaka"

Aušra

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1188

Lentvario l/d ,,Svajonėlė" spektaklis ,,Pavasario balsai"

Svajonėlė

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1172

Grigiškių vidurinės mokyklos spektaklis ,,Sniego karalienė"

GRIGIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1169

Grigiškių l/d ,,Lokiuko giraitė" spektaklis ,,Kaip kiškis dovanos ieškojo"

lOKIUKO GIRAITĖ

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1192

Grigiškių l/d ,,Rugelis" spektaklis ,,Ožka ir ožkiukai"

Rugelis

Daugiau akimirkų: http://www.peledziukas.vilnius.lm.lt/?page_id=1208

____________________________________________________________________